طراحی سایت
تاريخ انتشار: 22 بهمن 1397 - 18:48
حجت السلام حاج حسین رزمجو

حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ حسین رزمجو در جشن باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در روستای نظرآقا ضمن تبریک این روز بزرگ با تاکید بر اینکه اصلاح طلب و اصولگرا یکپارچه هستند گفت: در ایران اسلامی اصلاح طلب و اصولگرا یکپارچه و همراه یکدیگر هستند و همواره در تمام مسائل کشور یار و یاور رهبری و انقلاب بوده و هستند.

نظرآقا _ حجت الاسلام و المسلمین حاج حسین رزمجو: اصلاح طلب و اصولگرا همه یکپارچه و در کنار یک دیگر هستند
به گزار پایگاه خبری نظرآقا، حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ حسین رزمجو در جشن باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در روستای نظرآقا ضمن تبریک این روز بزرگ با تاکید بر اینکه اصلاح طلب و اصولگرا یکپارچه هستند گفت: در ایران اسلامی اصلاح طلب و اصولگرا یکپارچه و همراه یکدیگر هستند و همواره در تمام مسائل کشور یار و یاور رهبری و انقلاب بوده و هستند.
حجت السلام رزمجو در این مراسم تاکید داشت: دسته بندی و اختلاف، دشمن اصلی ملت ماست و امروز عده ای عالمانه و ناعالمانه  اختلاف ایجاد می کنند و مردم را رودرروی یکدیگر قرار می دهند.
سخنران جشن چهل سالگی انقلاب در نظرآقا تصریح کرد: ایجاد اختلاف بین مردم و چپ و راست کردن آنها کار دشمنان است. حجت السلام رزمجو گفت: ما هیچگاه نباید سخن امام (ره) را فراموش کنیم که می فرمودند: ما با (وحدت کلمه) انقلاب کرده ایم و به اینجا رسیده ایم. وی در پایان ضمن تشکر از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن بیان داشت: همه ما یک خدا داریم، یک کتاب الهی داریم، یک کعبه داریم، یک پیامبر داریم و با افتخار میگوییم یک مملکت داریم. که میبایست با وحدت کلمه و یکپارچگی اصلاح طلب و اصولگرا ضمن سرلوحه قرار دادن رهنمودهای رهبر انقلاب به پیشرفت کشورمان کمک کنیم ان شاالله.

  

عکس: علی رزمجو

***


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

تازه ترین اخبار

پربیننده ترین