طراحی سایت
تاريخ انتشار: 20 مهر 1397 - 14:27
پایگاه خبری تحلیلی نظرآقا

انگارهمین دیروز بود كه با وجود مشکلات بسیار زیاد موفق شدیم وب سایتی را با نام زیبای (نظـــــرآقا سلام ) راه اندازی کنیم.

22 شهریورماه سال 1391 با نیت خدمت به مردم فیهم روستای نظرآقا در امر پوشش خبری مرکز دهستان زیراه اقدام به راه اندازی سایت نظرآقا سلام نمودیم

نظرآقا _ سایت جدید خبری تحلیلی نظرآقا راه اندازی شد.

انگارهمین دیروز بود كه با وجود مشکلات بسیار زیاد موفق شدیم وب سایتی را با نام زیبای (نظـــــرآقا سلام ) راه اندازی کنیم.

22 شهریورماه سال 1391 با نیت خدمت به مردم فیهم روستای نظرآقا در امر پوشش خبری مرکز دهستان زیراه اقدام به راه اندازی سایت نظرآقا سلام نمودیم تا بدین طریق خبرهای بزرگترین روستای بخش سعدآباد در استان بوشهر را به چشم و گوش هم استانی های عزیزمان برسانیم.

بیش از شش سال گذشت، و در طی این شش  سال، مشکلات بسیاری، فراتر از آنچه از ابتدای کار به نظر می آمد، گریبان گیر ما بود اما عشق و علاقه به کار خبر و خبرنگاری نه تنها ما را خسته و دلسرد نکرد بلکه حقیر و همکارانم را قوی تر و مصمم تر از دیروزمان کرد تا در پوشش خبری منطقه گام وسیع تری برداریم.

 امروز با خداحافظی با متداوم ترین سایت روستایی دشتستان بزرگ که افتخار بیش از شش سال فعالیت چشمگیر خبری داشت، اقدام به تاسیس سایت خبری تحلیلی (( نظرآقا )) جامع ترین رسانه مجازی روستایی استان بوشهر به آدرس www.nazaragha.ir نموده ایم تا بتوانیم در این زمینه خدمات ارزنده ای بیش از پیش به مردم منطقه سعدآباد، قدیمی ترین بخش استان بوشهر ارائه نمائیم و مردم خوب و فهیم این منطقه بتوانند روزانه با رجوع به (( سایت نظرآقا )) از تمامی اخبار و رویدادهای روستاهای بخش مطلع شوند.

(( سایت خبری تحلیلی نظرآقا )) که با همان مجموعه مدیرتی سابق نظرآقا سلام بصورت کاملا مستقل و بدون وابستگی به حزب و گروه خاصی اداره می شود بنا دارد، علاوه بر خبرهای روستای نظرآقا اقدام به پوشش خبری تمام روستاهای منطقه سعدآباد نماید که در این مسیر حمایت و همراهی شما مردم خوب و عزیز دلگرمی ما خواهد بود تا همچون گذشته موفق و سربلند به کار خودمان ادامه دهیم.

ان شاالله و به امید خداوند بزرگ، تمامی تلاش ما بر این است که در این راه هر آنچه در توان داریم، خالصانه و بدون چشم داشت و منفعت جویی، و صرفا جهت خدمت به مردم شریف و فهیم سعدآباد و پیشرفت و توسعه آن و معرفی هر چه بیشتر منطقه سعدآباد گام مهمی برداریم.

 


نظرات کاربران
با سلام ودرود فراوان خدمت تک تک شما دوستان هنرمند وپرتلاش نظراقا سلام... بعد از چهار سال امشب با نوشتن نظراقا سلام وارد این سایت زیبا شدم واقعااااا تبریک ونمره قابل قبولی شما بیش از این بیان ناقص من هست نمره بیست شما را با کمال افتخار مینویسم وبه تنهایی دست میزنم در این وقت شب..... مرحبا به شما جوانان مرحبا به ابتکارتون در همین جا از دهیاری وشورای اسلامی میخواهم که به وظیفه خود گه حمایت از اینچنین جوانانیواینچنین کارهایی که بدون مزد وبدون هیچ چشم داشتی است عمل کند وحمایت کند کمک کند به این چنین پیشرفتهایی.. متاسفانه ما در جامعه ای هستیم که به این چنین تلاشهای وافری بها نمیدن... درود به مردم بزرگوار نظراقا به دوستان عزیزم در تمام ادارات که سالهای زیادی با انها همکار بودیم که بجز خوبی چیزی ندیدم.؛ ودرود بیکران به شما عزیزان واستادان سایت نظراقا سلام...... کوچک شما سید مجتبی عسکری از روستای دورودگاه
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

تازه ترین اخبار

پربیننده ترین