طراحی سایت
تاريخ انتشار: 14 تير 1400 - 17:27

جهت حمایت از خانواده های بی بضاعت روستایی، بسته های گوشت قرمز بهمراه سبد معیشتی در بین نیازمندان این نظرآقا توزیع شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نظرآقا، مسئول خیریه سیدالشهداء نظراقا گفت: جهت حمایت از خانواده های بی بضاعت روستایی، بسته های گوشت قرمز بهمراه سبد معیشتی در بین نیازمندان این نظرآقا توزیع شد.

بهرام رزمجو روز دوشنبه ۱۴ تیرماه در این باره افزود: تعداد ۲۰ بسته گوشت قرمز و ۲۰ بسته سبد معیشتی در قالب کمک مومنانه در بین خانواده های بی بضاعت روستای نظرآقا توزیع شد.

وی بیان داشت: از زمان شیوع کرونا تا کنون، این پنجمین مرحله از توزیع بسته‌های گوشت بین نیازمندان این روستا است که توسط خیرین نظرآقایی در موسسه خیریه سیدالشهداء صورت می‌گیرد.

رزمجو افزود: باعث خوشحالی است که در این ماه، تعداد چشمگیری عضو جدید به خیرین و نیک اندیشان این مؤسسه ملحق شدند که امیدواریم در ماه جدید نیز روند افزایش عضو ادامه داشته باشد تا بتوانیم ماهیانه خدمات بیشتری را به نیازمندان روستای نظرآقا عرضه داریم.

مسئول خیریه سیدالشهداء نظراقا تصریح کرد: این مؤسسه، نیکوکاران خیر اندیشی را بعنوان عضو ثابت و فصلی دارا می‌باشد که با پرداخت مبالغی به صورت مستمری ماهانه از این خیریه حمایت می کنند.

 

وی اظهار داشت: افراد خیّر و نیکوکاری که قصد همکاری با خیریه سیدالشهداء را دارند میتوانند جهت هماهنگی بیشتر با شمارهای 09176281175 یا 09376533168 تماس حاصل نمایند.


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

تازه ترین اخبار

پربیننده ترین