طراحی سایت
تاريخ انتشار: 31 خرداد 1400 - 21:12

هجرت پدر از این دنیا، علاوه بر اینکه برای خانواده و اقوام جانسوز بود و دلخراش، همه ی عاشقان اهل بیت(ع) و تعزیه خوانان دشتستان بزرگ را غمگین ساخت

او باقی است...

در این فصل سرد زندگی مان که با فراق جانکاه پدر مهربانمان، این عاشق پاکباخته اهل بیت (ع) و مرید مولایمان اباعبدالله الحسین (ع) به سوگ نشسته ایم، اگر نبود دنیایی از همراهی، همدردی و محبت ناب شما مردم عزیز استان بوشهر، دشتستان بزرگ و دیار پر از مهر نظرآقا، صبوری و بردباری زیر بار این غم سنگین برای خانواده ی ما میسر نمی شد. به حکم حق شناسی و ادای ادب، از همه عزیزان، سروران، دوستان، آشنایان، اقوام که بازماندگان را در تحمل این مصیبت یاری بخشیدند و با حضور آرامش بخش و دلسوزانه خود در ایام بیماری، بیمارستان و در مراسم خاکسپاری و ترحیم، مورد تفقد قرار دادند و با حضور خود مرهمی بر قلب داغدارمان بودند، صمیمانه تشکر می‌کنیم.

هجرت پدر از این دنیا، علاوه بر اینکه برای خانواده و اقوام جانسوز بود و دلخراش، همه ی عاشقان اهل بیت(ع) و تعزیه خوانان دشتستان بزرگ را غمگین ساخت. صبوری و تحمل خود را در غم از دست دادن این شبیه خوان خوش نام و پیشکسوت تعزیه نظرآقا مدیون غمگساری همه ی عزادارن، خصوصا هیئت تعزیه خوانی سیدالشهدا نظر آقا با مسئولیت آقای شاپور رزمجو می دانیم..

همچنین نظر به این که به علت تألمات روحی فراوان و کثرت بزرگواران، قادر به قدردانی حضوری و تلفنی نشده‌ایم، دست همه شما را به مهر و دوستی می‌فشاریم و دست دعا به امید اجابت به درگاه خداوند بزرگ بلند می‌کنیم وسلامتی و بهروزی همه شما را از درگاه خداوند متعال مسئلت داریم.

 

از طرف خانواده ی شادروان کربلایی اله کرم ستوده نیا


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

تازه ترین اخبار

پربیننده ترین