طراحی سایت
تاريخ انتشار: 25 ارديبهشت 1400 - 13:06

صفحه رسمی اینستاگرام نظرآقا سلام که در سال ۱۳۹۳ راه اندازی شده است به ۶ هزار فالور (دنبال کننده) رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نظرآقا، صفحه رسمی اینستاگرام نظرآقا سلام که در سال ۱۳۹۳ راه اندازی شده است به ۶ هزار فالور (دنبال کننده) رسید.

این پیج اختصاصی که در زمینه اطلاع رسانی، انتشار اخبار مهم و تصاویر آیین و رسوم شهرستان دشتستان فعالیت می‌کند ۶ هزارتایی شد و دنبال کنندگان این پیج به 5k در فضای مجازی رسید.
گفتنی است، در کمتر از ۴ ماه، تعداد ۱۰۰۰ دنبال کننده(فالور) جدید به پیج رسمی نظرآقا سلام پیوستند که در نوع خود جالب توجه است.

این پیج با تولید محتوای متنوع و ثبت تصاویر زیبا توسط عکاسان هم استانی، محیطی جذاب را برای مخاطبان فراهم کرده است

برگزاری جشنواره ها، نظرسنجی و مسابقات مردمی از قبیل "جشنواره عکس"، معرفی بزرگان، شخصیت ها و شهدای گرانقدر منطقه و همچنین آداب و رسوم و محصولات شهرستان دشتستان در استان بوشهر، گوشه ای از فعالیت اینستاگرام نظرآقا سلام است.

در حال حاضر نیز به مناسبت ۶ هزارتایی شدن این صفحه، و به پاس قدردانی از همراهی ۶ ساله شما مخاطبان با این پیج، قصد داریم جهت معرفی کسب و کارها، پیج های کاری و مجازِ شما فالورهای عزیز و گرانقدرمان را بصورت استوری در صفحه نظرآقا سلام قرار دهیم تا همراهی ۶ ساله شما را بدین طریق جبران نمائیم.

علاقه مندان می توانند با دنبال کردن صفحه رسمی اینستاگرام نظرآقا سلام به نشانی nazaraghasalam@  از محتوای متنوع آن بهره مند شوند


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

تازه ترین اخبار

پربیننده ترین