طراحی سایت
تاريخ انتشار: 17 آذر 1399 - 14:49

اینجا دشتستان است، خبر را از پایگاه خبری تحلیلی نظرآقا می‌خوانید. روز یکشنبه ۱۶ آذرماه، ابرهای سیاه آسمان منطقه را فرا گرفت، باران شروع به باریدن کرد، سیل جاری شد

اینجا دشتستان است، خبر را از پایگاه خبری تحلیلی نظرآقا می‌خوانید. روز یکشنبه ۱۶ آذرماه، ابرهای سیاه آسمان منطقه را فرا گرفت، باران شروع به باریدن کرد، سیل جاری شد و آنچه را که باید، با خود برد و خسارات جانی و مالی را به مردم تحمیل نمود.
شانزدهمین روز آذرماه ۹۹ بارش شدید باران و جاری شدن سیل کم سابقه در دشتستان، برازجان و بخشی از شهر و روستاهای این شهرستان را در بر گرفت و خسارات زیادی به شهروندان‌ وارد کرد و رسانه‌های رسمی و غیر رسمی این حادثه را از زوايای مختلف پوشش خبری و تصویری دادند.
آنچه در این حادثه، بخصوص در سیل برازجان توجه ما را به خود جلب میکرد، اما از لنز دوربین بدستان و قلمِ نویسندگان جا ماند، حضور مسئولانه شهردار شهر برازجان بود که از ثانیه های نخست جاری شدن سیل، در محل‌ حادثه حضوری چشمگیر داشت.

محمدحسن محمدی شهردار بزرگترین شهر استان بوشهر مثل همیشه قبل از تمام مسؤلان این شهر وارد عمل شد و حتی جلوتر از پرسنل تمام ادارات امدادی خود را به محله های سیل زده رساند تا نشان دهد شغل او نشستن پشت میز با کت و شلوار اتو کرده نیست.

مهندس محمدی در طول خدمت خود نشان داده که مرد عمل است و در مواقع اضطراری لباس کار می‌پوشد و مخلصانه به مردم خدمت میکند.
سیل روز یکشنبه در دشتستان و خاصه شهر برازجان، شهردار این شهر با اقدام ارزشمند و وظیفه انسانی خود درس خدمت را به دیگر مسئولان استان دیکته کرد.

او پا به پای شهروندان و حتی پیش تر از همه، با لباس مخصوص بارانی (باران گیر) به کف کوچه و خیابان ها آمد و از نزدیک مشکلات مردم را رصد کرد و به سیل زدگان امداد رساند.

کت و شلوار به شهردار برازجان نمی آید، لباس خدمت شایسته قامت اوست. ایشان مرد عمل است و باید هميشه وی را در میدان کار و تلاش ببینیم.

***


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

تازه ترین اخبار

پربیننده ترین