طراحی سایت
تاريخ انتشار: 01 آذر 1399 - 17:15

پاسخ حجت‌الاسلام علیرضا کشاورز بارگاهی امام جمعه سعدآباد در خصوص رسانه ای شدن عکس توزیع بادنجان توسط پایگاه بسیج سلمان فارسی روستای نظرآقا

نظرآقا  _ حجت‌الاسلام علیرضا کشاورز بارگاهی امام جمعه سعدآباد در خصوص رسانه ای شدن عکس توزیع بادنجان توسط پایگاه بسیج سلمان فارسی روستای نظرآقا

قصه توزیع بادمجان بدین قرار است که کشاورزی با سخاوت  با فامیل یزدانی ، چند تن بادمجان برای خانواده های نیاز مند  در اختیار فرماندهی محترم پایگاه سلمان فارسی نظراقا حاج عیسی فتحی می گذارد  فرمانده محترم با همکاری بسیجیان بادنجان‌ها را از مزرعه کشاورز با سخاوت  برداشت  و  به نظرآقا منتقل و در پایگاه توسط بسیجیان بسته‌بندی می کند  و اعلام میکند خانواده‌ای نیاز مند که احتیاج به بادنجان دارند بیایند بادنجان برای خود ببرند   عده ای از مردم بی‌تکلف و مومن نظرآقا   که نیاز داشتند به پایگاه مراجعه می کنند.


 حقیر هم  به اتفاق آقای حاج ایرج نظری عضو محترم شورای اسلامی نظراقا جهت تقدیر از زحمات بسیجیان پایگاه  در محضر آنان بودم فرمانده پایگاه فرمودند از باب تبرک  چند بسته آن را  به دست مراجعه‌کنندگان بدهید و ما امتثال امر کردیم  و به آن تبرک افتخار می نماییم و قرار شد ۱۰۰ بسته برنج و روغن  در شب های آینده توزیع شود.


حالا چه اشکالی دارد مگر بادنجان اقلام غذایی مردم نیست  ؟  

کدام یک از دوستان تا کنون بادنجان نخورده ؟ و علاوه بر این مردم خود مراجعه کرده‌اند و نه بعنوان بسته معیشتی توزیع شده است.


به نظر من اگر توزیع هم می شد ایرادی نداشت.

دوستان عزیز مگر علی علیه السلام   امیر جامعه اسلامی نان و خرما به مردم در تاریکی شب نمی رسانید  بسته های غذایی حضرت از حیث مالی مگر  چقدر بود ؟


ناشناسی که به تاریکی شب 

 می برد شام یتیمان عرب


پادشاهی که به شب برقع پوش 

 می کشد بار گدایان بر دوش


تا نشد پردگی آن سرّ جلی 

 نشد افشا که علی بود و علی


 علیرضا کشاورز بارگاهی امام جمعه سعدآباد ۱-۹-۹۹


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

تازه ترین اخبار

پربیننده ترین