طراحی سایت
تاريخ انتشار: 22 آبان 1399 - 09:19

روز چهارشنبه ۲۱ آبان ماه، باران بسیار کمی در نظرآقا باریدن گرفت که همان باران اندک نقایص پروژه های جدول کشی و کانال کشی سیدمحمود موسوی نژاد دهیار سابق نظرآقا را نمایان کرد تا شاهکار اقدامات وی در خیابان اصلی (معلم) این روستا پدیدار شود

نظرآقا _ وقتی باران نقایص پروژه های بی اساس موسوی نژاد دهیار سابق نظرآقا را نمایان می‌کند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نظرآقا، روستای نظرآقا که مرکزیت دهستان زیراه را با خوشنامی یدک میکشد با دارا بودن موقعیتی استراتژیک، شاه راه اتصال روستاهای منطقه سعدآباد به مرکز شهر برازجان محسوب میگردد که مجموعه شورای اسلامی روستای نظرآقا، ملزم به دقت در گماردن مسئولان مجرب و پاکدست در پست های کلیدی این روستا می‌باشند. زیرا موقعیت جغرافیایی نظرآقا فراتر از یک روستای عادی است و باید به آن توجه بیشتری کرد.

سیدمحمود موسوی نژاد دهیار سابق نظرآقا یکی از این مسئولان است که توسط شورای اسلامی دوره چهارم به سمت دهیار بزرگترین روستای بخش سعدآباد منصوب شد که در اینجا به یکی از پروژه های وی می‌پردازیم که با عدم نظارت و عدم اقدامات مهندسی بر این پروژه، خسارات مالی زیادی را بر دهیاری تحمیل کرد.


روز چهارشنبه ۲۱ آبان ماه، باران بسیار کمی در نظرآقا باریدن گرفت که همان باران اندک نقایص پروژه های جدول کشی و کانال کشی سیدمحمود موسوی نژاد دهیار سابق نظرآقا را نمایان کرد تا شاهکار اقدامات وی در خیابان اصلی (معلم) این روستا پدیدار شود.

پروژه ای که وی به آن اعتبارات میلیونی زیادی اختصاص داده بود اما عملا و به وضوح هیچ تغییری در ساختار دفع آبهای سطحی ناشی از بارش باران ایجاد نشده است و چیزی جز هدر رفت اعتبارات دهیاری اقدام دیگری صورت نگرفته است. پروژه ای که آسفالت کشی آن توسط یکی از دوستان بی تجربه موسوی نژاد که هیچگونه علمی در این خصوص نداشت انجام شد و پول بیت المال و حق مردم را به سادگی صرف این پروژه بی اساس کرد.


موسوی نژاد در ۱۸ اردیبهشت ماه سال جاری با انتشار پیامی در فضای مجازی از سمت دهیاری نظرآقا استعفا داد و پروژه های ناتمام و بی کیفیتی را از خود به جای گذاشت که در آینده به آنها می پردازیم.


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

تازه ترین اخبار

پربیننده ترین