طراحی سایت
تاريخ انتشار: 19 آبان 1399 - 22:40

به همت خیرین اعضای خیریه سیدالشهداء نظرآقا، یک میلیون تومان پول نقد بین خانواده های نیازمند این روستا توزیع شد.

رزمجو گفت: به همت خیرین اعضای خیریه سیدالشهداء نظرآقا، یک میلیون تومان پول نقد بین خانواده های نیازمند این روستا توزیع شد.

بهرام رزمجو در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نظرآقا گفت: موسسه خیریه سیدالشهداء نظرآقا به عنوان یکی از خیریه های فعال بخش سعدآباد در دشتستان است که از اولین روز تاسیس تا کنون بصورت مداوم فعالیت داشته است و در ایام کرونا نیز کمک رسان خانواده های نیازمند روستا بوده است.

مسئول خیریه سیدالشهداء نظرآقا با بیان اینکه این موسسه تا قبل از شیوع کرونا فعالیت های خود را در زمینه جمع آوری و توزیع بسته‌های معیشتی داشت گفت: از زمان شیوع کرونا تا کنون فعالیتهای این موسسه بیشتر به سمت جمع آوری کمکهای نقدی و توزیع آن بین خانواده های نیازمند بوده است.

وی با بیان اینکه خانواده های بهرمند شده از پول نقد در آبانماه ۱۲ خانوار بوده است گفت: این کمک ها به همت خیرین عضو موسسه سیدالشهداء نظرآقا بوده است که سهم هر خانوار ۸۵ هزار تومان تعیین گردیده است.

وی ضمن تقدیر از کمکهای خیرین و نیکوکاران و حسن اعتماد به خیریه سیدالشهداء گفت: در حال حاضر این خیریه با بیش از ۱۰۰ عضو فعال در برنامه های مختلف به یاری نیازمندان شتافته و همکاری لازم را برای دستگیری از خانواده های بی بضاعت با این موسسه دارند.


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

تازه ترین اخبار

پربیننده ترین