طراحی سایت
تاريخ انتشار: 06 آبان 1399 - 20:23

به مناسبت سوم آبانماه روز جهانی هنرمند، توسط شهرداری برازجان و شورای اسلامی شهر برازجان از هنرمندان این شهر تقدیر بعمل آمد

نظرآقا _ به مناسبت روز جهانی هنرمند توسط اداره فرهنگی شهرداری و کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر برازجان از هنرمندان این شهر تقدیر شد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نظرآقا، به مناسبت سوم آبانماه روز جهانی هنرمند، توسط شهرداری برازجان و شورای اسلامی شهر برازجان از هنرمندان این شهر تقدیر بعمل آمد.

رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر برازجان در این جلسه ضمن تبریک روز هنرمند اظهار کرد: این روز مهم را به تمامی هنرمندانی  که سالهای سال با وجود تمام کمبودها و بی مهری ها ماندند و عاشقانه کار کردند خدا قوت و تبریک عرض میکنم.

وی افزود: هنرمندان نه نگارخانه و گالری و سالن موسیقی و اجتماعات مخصوص به خود داشتند و نه خیلی از وسایلی که نیاز اولیه هنرمندان است، اما با این وجود برای نام شهر خود خالصانه و بی منت تلاش کردند.

وی با ابراز امیدواری از روشن بودن آینده پیش روی هنرمندان عنوان کرد: آرزو میکنم که همه انسان ها جایگاه هنر و هنرمند را درک کنند، چرا که زندگی با همه پستی و بلندی و خوبی و زیبایی برای هیچ انسانی ماندگار نیست، اما آنچه ماندگار می ماند هنر است که یادگار تمام عرصه ها و دوران هاست و جاودانی بی مانند است.

بر اساس این گزارش، طی هماهنگی اداره فرهنگی شهرداری و کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر برازجان با روسای انجمن های هنری، از هر انجمن یک نفر معرفی و جهت تقدیر از آن ها دعوت بعمل آمد.

گفتنی است از انجمن موسیقی آقای دوراهکی، انجمن شعر و ادب محمد جوان، انجمن خوشنویسی عوض فرد، انجمن اهل قلم شاروبند آزاد، انجمن هنرهای تجسمی بحرینی و انجمن سینمای جوان آقای جهدکار انتخاب و در سالن اجتماعات شهرداری برازجان از آن ها تقدیر شد.

در این مراسم سه هنرمند از شهرداری برازجان محمدرضا کوهکن، نجف قلی محمودی و سروش حسن زاده و همچنین ریاست محترم فرهنگ و ارشاد دشتستان جناب عبدالرضا شنان پور نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.

در ادامه این مراسم از منتخبین مسابقه عکاسی به مناسبت روز جهانی جهانگردی، مسابقه بهترین ها با دورریختنی ها به مناسبت روز کودک و مسابقه پیامکی شعر حافظ به مناسبت روز حافظ تقدیر شد.


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

تازه ترین اخبار

پربیننده ترین