طراحی سایت
تاريخ انتشار: 27 مهر 1399 - 14:05

وی در استان بوشهر و استانهای دیگر با قبول عناوینی چون: موسس ، محقق ، مشاور ، کارآفرین در حوزه آموزش ، کسب و کار و استارتاپ ، گیاهان دارویی و کشاورزی در حوزه های مختلف، کارنامه  ۱۵ ساله سوابق خود را بیش از پیش در امورات اجرایی درخشان تر نموده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نظرآقا،  معصومه راوند فرزند رسول متولد دومین ماه فصل بهار در سال ۱۳۶۶ و زاده شهر بزرگ برازجان است.

ایشان از بانوان موفق و پرتلاشی است که علیرغم جوانی، مدیری باتجربه و توانمند است.


وی در استان بوشهر و استانهای دیگر با قبول عناوینی چون: موسس ، محقق ، مشاور ، کارآفرین در حوزه آموزش ، کسب و کار و استارتاپ ، گیاهان دارویی و کشاورزی در حوزه های مختلف، کارنامه  ۱۵ ساله سوابق خود را بیش از پیش در امورات اجرایی درخشان تر نموده است.

این جوان پرتلاش و در کنار سوابق اجرائی از تحصیل نیز غافل نشده و کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار را دارد.


ایشان در طول این سالیان به پاس زحمات و تلاشهای مجدانه خود در امورات محوله مورد ستایش و تقدیرهای گوناگونی از سوی مسئولین و سازمانها قرار گرفته است که لوح تقدیر از فرماندار شهرستان دشتستان به عنوان جوان موفق در حوزه آموزش و اشتغال، لوح تقدیر از رییس دانشگاه آزاد بعنوان دبیر اجرایی سمینار و جشن و برگزاری اموزش های ارتقا دانش عمومی  ، لوح از استاندار بعنوان فعال در حوزه اشتغال و مدرس نمونه مجتمع آموزشی از مهمترین و شاخص ترین این تقدیر نامه ها می باشد.


در ادامه این مطلب که در این هفته اختصاص داده شده است به معرفی سرکارخانم معصومه راوند ، جزئیات بیشتری از: ( سوابق تحصیلی،  سوابق شغلی، دوره ها و گواهینامه ها و همچنین تحقیقاتی) که چکیده ۱۵ سال کار اجرایی ایشان است را در اختیار شما مخاطبان و مسئولان قرار می دهیم. 


*سوابق شغلی

🍃بنیانگذار اولین مرکز شتاب دهنده کسب و کار با برند شکور(مرکز مشاوره ،اطلاع رسانی ،خدمات کارآفرینی  و شتاب دهی کسب و کار شکور ) از با مجوز رسمی  اداره تعاون  کار رفاه اجتماعی 

🍃موسس آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد شکور (امور باغی زراعی گیاهان‌دارویی و داروهای گیاهی ) از سازمان اموزش فنی و حرفه ای  کشور

🍃پروانه فعالیت تشکل های کشاورزی (تولیدی ، خدماتی ، مشاوره ای ) اولین تشکل گیاه دارویی الوورا استان بوشهر از اداره جهاد کشاورزی

🍃مدیر عامل و رییس هیئت مدیره

 شرکت راوند شکور زر (در حوزه کشت و صنعت و فراوری محصولات برپایه آلوورا )

🍃رییس هیت مدیره

شرکت: شرکت راوند حساب دشتستان در حوزه حسابداری امور مالی بازرگانی

🍃مدیر نمایندگی حسابداران برتر استان بوشهر

🍃عضو هیئت شناسایی ارزیابی و نظارت و راهبر از کمیته امداد امام ره استان بوشهر

🍃مشاور سابق شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر 

مدیر سابق نمایندگی

🍃مرکز آموزش و تحقیق کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی واحدبوشهر و برازجان

🍃بیش از یکصد گواهینامه مهارتی از مراکز اموزشی ،سمینار، اجلاس، کنفرانس ها ،...

🍃مدرس

آموزش حسابداری،کارآفرینی ،کسب و کار


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

تازه ترین اخبار

پربیننده ترین