طراحی سایت
تاريخ انتشار: 11 مهر 1399 - 13:59

تصمیم دارم بانوان توانمند و دارای تحصیلات و موفقیت های مختلف را به اجتماع معرفی کنم تا بتوانم نقشی هر چند کوچک در اشتغال آن ها داشته باشم

پایگاه خبری تحلیلی نظرآقا _ نقش زن در جامعه بالاتر از نقش مرد است ؛ برای این که زنان ، بانوان ، علاوه بر این که خودشان یک قشر فعال در همه ابعاد هستند ، قشرهای فعال را در دامن خودشان تربیت می کنند.

زنان در عصر ما ثابت کردند که در مجاهده همدوش مردان ، بلکه مقدم برآنانند. بسیاری از بانوان ایران زمین بدون داشتن تحصیلات و مدرک دوشادوش مردان در امرار و معاش زندگی خود تلاش می کنند. در استان بوشهر، خصوصا شهرستان دشتستان بانوان مسن و جوانی که از داشتن مدرک تحصیلی محرومند در مزارع و شرکت هایی که ان ها را می پذیرند تلاش می کنند تا بتوانند نیازهای سنگین اقتصادی خود را برطرف کنند.

اما برخی بانوان نیز با توجه به داشتن مدرک های تحصیلی بالا از داشتن شغلی در شان خود محرومند و قطعا مشکلات اقتصادی و بیکاری فشارهای روحی و روانی بر روی خانواده ها خصوصا بانوان وارد خواهد کرد.


اینجانب زهرا راوند مدیرعامل تعاونی راوند پوشان با اهمیت به بانوان فعال و پرتلاش شهرستانم تصمیم دارم بانوان توانمند و دارای تحصیلات و موفقیت های مختلف را به اجتماع معرفی کنم تا بتوانم نقشی هر چند کوچک در اشتغال آن ها داشته باشم.


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

تازه ترین اخبار

پربیننده ترین