طراحی سایت
تاريخ انتشار: 11 مهر 1399 - 12:51

خیریه سیدالشهداء در بیست و دومین مرحله، کمک های خود در قالب بسته های حمایتی را در بین مددجویان این روستا توزیع کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نظرآقا؛ خیریه سیدالشهداء در بیست و دومین مرحله، کمک های خود در قالب بسته های حمایتی را در بین مددجویان این روستا توزیع کرد.

بهرام رزمجو مسئول موسسه خیریه سیدالشهداء در این باره گفت: طبق ماههای گذشته با همکاری نیکوکاران عضو خیریه، ۱۲ بسته حمایتی شامل: برنج ، روغن ، رب گوجه فرنگی، ماكارونی، سویا، تخم مرغ، نان، سیب زمینی، پیاز، نمک، قند، مواد شوینده و ... را در بین نیازمندان روستا توزیع نمودیم.

رزمجو با بیان اینکه میزان مشارکتهای مردمی در این ماه نسبت به ماههای قبل افزایش داشته است افزود: موسسه خیریه سیدالشهداء با همکاری و مشارکت ارزشمند اعضای خیراندیش خود، ضمن توزیع ۱۲ بسته حمایتی به ارزش هر بسته 85 هزارتومان در بین مددجویان تحت پوشش، ۳۰ بسته خرمای دو کیلویی نیز در بین ۳۰ خانواده نیازمند دیگر توزیع گردید.

مسئول خیریه سیدالشهداء نظرآقا در پایان گفت: این مؤسسه، نیکوکاران خیر اندیشی را بعنوان عضو ثابت و فصلی دارا می‌باشد که با پرداخت مبالغی به صورت مستمری ماهانه از این خیریه حمایت می کنند.

وی اظهار داشت: افراد خیّر و نیکوکاری که قصد همکاری با خیریه سیدالشهداء را دارند میتوانند جهت هماهنگی بیشتر با شمارهای 09176281175 یا  09376533168 تماس حاصل نمایند.


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

تازه ترین اخبار

پربیننده ترین