طراحی سایت
تاريخ انتشار: 11 شهريور 1399 - 09:53

مسئول خیریه سیدالشهداء نظرآقا گفت: در روز عاشورای حسینی به همت این خیریه، بسته های معیشتی تهیه و در بین نیازمندان نظرآقایی توزیع شد.

نظرآقا _ مسئول خیریه سیدالشهداء نظرآقا گفت: در روز عاشورای حسینی به همت این خیریه، بسته های معیشتی تهیه و در بین نیازمندان نظرآقایی توزیع شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نظرآقا، بهرام رزمجو روز سه شنبه 11شهریور ماه در گفت و گو با خبرنگار نظرآقا اظهار داشت: فشار اقتصادی و تعطیلی بعضی کسب و کارها به دلیل شیوع ویروس کرونا موجب شد تا برخی از اقشار ضعیف جامعه، به خصوص خانواده های بی سرپرست و کارگر دچار مشکل و کمبود درآمد شوند.

وی در ادامه اضافه کرد: با توجه به شرایط کنونی، مؤسسه خیریه سیدالشهداء روستای نظرآقا همچون گذشته اقدام به تهیه و توزیع اقلام حمایتی نموده است.

مسئول خیریه سیدالشهداء نظرآقا، دهم هر ماه را موعد تقسیم کمکهای خیریه سیدالشهداء دانست و افزود: همزمان با عاشورای حسینی و به برکت نام امام حسین (ع)، ۱۲ بسته معیشتی بین نیازمندان این روستا توزیع شد.

وی اقلام این بسته های حمایتی را برشمرد و عنوان کرد: مرغ، برنج، روغن، سویا، حبوبات، رب‌گوجه و ماکارونی و ... از اقلام این بسته ها است که هرکدام به ارزش ۷۵۰۰۰۰ ریال در بین خانواده های تحت پوشش این موسسه توزیع شد.


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

تازه ترین اخبار

پربیننده ترین