طراحی سایت
تاريخ انتشار: 02 شهريور 1399 - 12:59

میخواهیم به مردم و خانوادهها خدمت کنیم همه ایرانیها و آنهایی که زیر چتر جمهوری اسلامی، ایران و ایرانی قرار گرفتند، خدمت به همه آنها برای ما، مایه افتخار است.

نظرآقا _  پیام حاجب فرد بخشدار سعدآباد به مناسبت هفته دولت

متن پیام به شرح ذیل است:

دولت اسلامی، دولتی مردمی است و یکی از مهمترین ویژگی هاي دولت اسلامی و وجه تمایــز آن از دیگـر دولتهـا این است کــه از پشتـوانه عظیـم جایگــاه مردم برخوردار است . در دولت اسلامی با به صحنه آوردن آحاد مردم و تشویق آنان بـه شرکت در عرصـه های مختلف سیاسی، پیام آور این دولت مکتبی است . این *دو شهید* بزرگوار الگویی براي تمام دولتمردان هستند.

قانون گـرایی یکی از مهمترین شاخصه های دولت اسلامی، پیروی از قانون و التزام عملی به احکام اسلام است .مقام معظم رهبری همیشه در سخنان خود خطاب به مسئولان دولتی به این امر تأکید کرده اند و نیز از زحمات دولتمردان قدردانی کرده اند . در این فرصت از *دولت مکتبی رجایی و باهنر* نیز یادی می کنیم ، هفته دولت، نمادی از وحدت مردم و دولت اسلامی از منظر این دو بزرگوار بود ، باید مد نظر داشت ، پیشبرد این دو امر مهم است و زمینه سازی براي پرورش نیروهاي کارآمد نظام اقتصادی یکی از انتظارات بجای مردم از دولت و نظام اسلامی است ، ایجاد سیستم اقتصادی سالم است که سرمایه ها را به گونه اي براي این منظور هدایت و صرف کند . یکی از طرح هاي مهم دولت به ویژه پس از جنگ تحمیلی به کار گرفتن سرمایه هاي مردم براي پایه ریزي اقتصادی سالم و مستقل است. امنیت نیز یکی از مهم ترین پایه هاي اقتدار هر دولت و حکومت است ، حکومت اسلامی، حکومتی است که براي مردم خدمتگزار است و باید خدمتگزار باشد . دولت تدبیر و امید با تمام مشکلات و پیچیدگیها کار خود را ادامه میدهد و امروز افراد عاقل و دلسوز در راس مدیریتهاي اجرایی هستند و میخواهند بدون شائبه های سیاسی مرسوم کار کنند. در پایان اگر نیت این باشد که ما میخواهیم به مردم و خانوادهها خدمت کنیم همه ایرانیها و آنهایی که زیر چتر جمهوری اسلامی، ایران و ایرانی قرار گرفتند، خدمت به همه آنها برای ما، مایه افتخار است.
      *اکبر حاجب فرد*
     *بخشدار سعدآباد*


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

تازه ترین اخبار

پربیننده ترین