طراحی سایت
تاريخ انتشار: 18 مرداد 1399 - 22:20

سجاد سلیمی مدیرعامل تولیدی سلیمی در این روز ضمن تبریک روز خبرنگار بیان داشت: همواره از نزدیک شاهد زحمات خبرنگاران شهرم در همه مراسمات مختلف بوده ام که در این روز بر خود لازم دانستم از زحمات این عزیزان تقدیر کنم 

به گزارش پایگاه خبری نظرآقا، مدیرعامل تولیدی سلیمی در شهر برازجان از خبرنگاران دشتستان تقدیر کرد.

سجاد سلیمی مدیرعامل تولیدی سلیمی در این روز ضمن تبریک روز خبرنگار بیان داشت: همواره از نزدیک شاهد زحمات خبرنگاران شهرم در همه مراسمات مختلف بوده ام که در این روز بر خود لازم دانستم از زحمات این عزیزان تقدیر کنم تا گوشه ای از تلاشهای خبرنگاران را ارج نهاده باشم.

گفتنی است: سجاد سلیمی به همراه همسرش در شهر برازجان کارآگاه تولیدی پوشاک راه اندازی کرده اند که ضمن کسب درآمد و امرار معاش، برای 5 نفر از هم شهری ها بصورت مستقیم و 17 نفر غیر مستقیم اشتغال ایجاد نموده اند.

در این کاگاه تولیدی انواع چادر عبا، ساده، دانشجویی و حسنا در طرحهای مختلف تولید می شود که تمامی پوشاک تولیدی در این کارگاه از پارچه های مرغوب ایرانی استفاده می شود و با قیمت مناسب در اختیار مصرف کننده ها قرار می‌گیرد.

آدرس محل تولیدی: برازجان - بازار سرپوشیده شمالی - پاساژ نادری (پاساژ قلی پور) طبقه زیرین - مغازه اول - سمت چپ - فروشگاه عفاف و حجاب
عکس: علی رزمجو، اسما بوستانی، فاطمه خاکسار

***


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

تازه ترین اخبار

پربیننده ترین