طراحی سایت
تاريخ انتشار: 11 مرداد 1399 - 13:50

مسؤل خیریه سیدالشهداء نظرآقا از توزیع ۱۵ بسته گوشت قربانی و ۱۰ بسته معیشتی بین فقرا و نیازمندان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نظرآقا، مسؤل خیریه سیدالشهداء نظرآقا از توزیع ۱۵ بسته گوشت قربانی و ۱۰ بسته معیشتی بین فقرا و نیازمندان این روستا توسط مرکز نیکوکاری سیدالشهداء خبر داد.

بهرام رزمجو درگفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی نظرآقا ضمن تبریک عید سعید قربان گفت: با همراهی نیکوکاران عزیز و نوعدوست عضو خیریه سیدالشهداء، ۱۵ بسته گوشت قربانی به مناسبت عید سعید قربان بین نیازمندان نظرآقایی توزیع شد.


مدیر موسسه خیریه سیدالشهداء با اشاره به سنت حسنه قربانی کردن در روستای نظرآقا از توابع شهرستان دشتستان گفت: به همت خیرین نیک اندیش عضو این خیریه در روز عید سعید قربان، مرکز نیکوکاری سیدالشهداء نظرآقا ۱ راس ( بز نر ) قربانی  و بیش از ۱۵ کیلو گوشت این قربانی را در قالب ۱۵ بسته یک کیلویی و همچنین ۱۰ بسته معیشتی شامل: روغن، رب گوجه فرنگی، مرغ، ماکارونی، سویا، شکر، قند را در بین فقرا و نیازمندان توزیع کردیم.


وی افزود: با وجود وضعیت اقتصادی و تنگناهای معیشتی موجود، مقدار توزیع بسته های حمایتی بین نیازمندان نظرآقایی نسبت به سال گذشته رشد حدود ۳ برابری داشته که در این ‌راستا لازم است از حسن اعتماد و تعامل مردم نوعدوست، الخصوص اعضای محترم خیریه سیدالشهداء نظرآقا و فعالیت خداپسندانه پایگاه خبری تحلیلی نظرآقا که جهت جذب حداکثری این کمک‌ها ما را همراهی کردند کمال تشکر و قدردانی را بعمل آوریم.


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

تازه ترین اخبار

پربیننده ترین