طراحی سایت
تاريخ انتشار: 30 تير 1399 - 17:09

سجاد سلیمی که به همراه همسرش در شهر برازجان کارآگاه تولیدی پوشاک راه اندازی کرده است ضمن کسب درآمد و امرار معاش، برای 5 نفر بصورت مستقیم و 17 نفر غیر مستقیم اشتغال ایجاد نموده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نظرآقا، سجاد سلیمی پور" که با همسرش فرحناز احمدی" کارگاه تولیدی پوشاک راه اندازی کرده اند، در هفته حجاب و عفاف گزارشی از این کارگاه تولیدی در بخش هنری برنامه تلویزیونی یه خونه یه دریا از سیمای مرکز بوشهر روی آنتن رفت و این دو زوج موفق برازجانی در طول گزارش از کسب و کارشان گفتند.

سجاد سلیمی که به همراه همسرش در شهر برازجان کارآگاه تولیدی پوشاک راه اندازی کرده است ضمن کسب درآمد و امرار معاش، برای 5 نفر بصورت مستقیم و 17 نفر غیر مستقیم اشتغال ایجاد نموده است.

در گوشه ای از این گزارش، سلیمی مدیر عامل تولیدی حجاب و عفاف از آغاز بکار این کارگاه تولیدی اسلامی در منزل شخصی با وام 2 میلیون تومانی ازدواج خود و همسرش با همکاری مادرش سخن گفت.

خانم احمدی صاحب امتیاز کارگاه تولیدی سلیمی نیز در بخشی از این گزارش تلویزیونی از تولید انواع چادر عبا، ساده، دانشجویی و حسنا در طرحهای مختلف خبر داد و گفت: تمامی پوشاک تولیدی در این کارگاه از پارچه مرغوب ایرانی استفاده می شود و با قیمت مناسب در اختیار مصرف کننده ها قرار می‌گیرد.

سجاد سلیمی در خصوص طرحهای مختلف این کارگاه از طرح پویش جدید در سال جاری با عنوان "ایرانی بخر، ایرانی بپوش" خبر داد و بیان داشت: تمام تلاش مجموعه ما در این کارگاه، عرضه پوشاک ایرانی با قیمت مناسب برای تمامی هم وطنان عزیزمان در سراسر کشور میباشد که امسال ضمن استقبال خوب و مناسب از این پویش، موفق شده ایم در چند استان، نمایندگی تولیدی سلیمی را برپا کنیم.


احمدی صاحب امتیاز کارگاه تولیدی سلیمی در بخش پایانی صحبت های خود از تلاشهای همسرش در ترویج حجاب گفت و  تصریح کرد: بنده نه تنها به عنوان تولید کننده حجاب و عفاف، بلکه بعنوان یک مادر برای تمامی بانوان سرزمین آرزو میکنم که از چادر برای حفاظت و حجاب خود استفاده کنند.


سجاد سلیمی نیز در پایان این گزارش گفت: در این کارگاه تولیدی دو نفر از پرسنل ما مسئول آموزش نیروهای جدید را بر عهده دارند که پس از گذراندن مراحل مختلف آموزشی، ضمن تعیین حقوق و بیمه، در کارگاه تولیدی سلیمی بکارگیری می شوند.


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

تازه ترین اخبار

پربیننده ترین