طراحی سایت
تاريخ انتشار: 31 ارديبهشت 1399 - 14:25

موسسه خیریه سیدالشهداء روستای نظرآقا با حمایت اعضای محترم خود برای دومین مرحله در ماه مبارک رمضان بسته های حمایتی را در بین مددجویان تحت پوشش این موسسه توزیع کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نظرآقا؛ موسسه خیریه سیدالشهداء روستای نظرآقا با حمایت اعضای محترم خود برای دومین مرحله در ماه مبارک رمضان بسته های حمایتی را در بین مددجویان تحت پوشش این موسسه توزیع کرد.


بهرام رزمجو مدیر خیریه سیدالشهداء ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت سید منصور موسوی نژاد و ابراز همدردی با خانواده آن شهید بزرگوار در خصوص پانزدهمین مرحله از توزیع بسته های حمایتی این خیریه گفت: خیرین و نیکوکاران عضو این خیریه در روستای نظرآقا از ابتدای تاسیس این مؤسسه تمام و کمال در امر خدمت رسانی ما را حمایت کرده اند. اما نگاه ویژه این خیرین در ماه رمضان به مراتب از ماههای دیگر چشمگیرتر بوده تا جایی که با همت این عزیزان موفق شدیم در ماه مهمانی خداوند برای دومین بار کمکهای خود را به دست مددجویان برسانیم و در پانزدهمین مرحله، مواد پروتئینی شامل: مرغ و ماهی به ارزش 1150000 تومان در بین 15 خانواده مددجو تقسیم کنیم.

رزمجو یادآور شد: در هجدهم اردیبهشت ماه نیز  بسته های حمایتی که شامل: برنج ، روغن ، رب گوجه فرنگی، ماكارونی، سویا، نمک، مواد شوینده و ... به ارزش هر بسته 95 هزار تومان بود در بین 10 خانواده تحت پوشش این موسسه توزیع شد.

مدیر خیریه سیدالشهداء گفت: بسیار خوشحال و خرسندم که با حمایت صمیمانه دوستان عزیزم در خیریه سیدالشهداء نظرآقا توانستیم در دو مرحله مجموعا به ارزش 2 میلیون تومان دل 25 خانواده نیازمند را شاد کنیم و رسالتمان را در ما مبارک رمضان انجام دهیم.


گفتنی است، افراد خیّر و نیکوکاری که قصد همکاری با خیریه سیدالشهداء را دارند میتوانند جهت هماهنگی بیشتر با شمارهای 09176281175  یا  09376533168 تماس حاصل نمایند.


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

تازه ترین اخبار

پربیننده ترین