طراحی سایت
تاريخ انتشار: 11 آبان 1397 - 18:03
لیگ زیرگروه فوتبال شهرستان دشتستان

در ادامه مسابقات لیگ زیرگروه فوتبال شهرستان دشتستان تیم فوتبال کشاورز تل سرکوب از ساعت 15:15 امروز جمعه مهمان آزادی شبانکاره بود که این مسابقه در نهایت با نتیجه 2 بر صفر به سود آبی پوشان شبانکاره به پایان رسید.

نظرآقا _ شکست غیر منتظره کشاورز تل سرکوب مقابل آزادی شبانکاره/ کار صعود شاگردان اصغر حسین زاده به هفته پایانی کشید
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نظرآقا، در ادامه مسابقات لیگ زیرگروه فوتبال شهرستان دشتستان تیم فوتبال کشاورز تل سرکوب از ساعت 15:15 امروز جمعه مهمان آزادی شبانکاره بود که این مسابقه در نهایت با نتیجه 2 بر صفر به سود آبی پوشان شبانکاره به پایان رسید.
شاگردان اصغر حسین زاده در تیم فوتبال کشاورز تل سرکوب که در اولین دیدار خود در هفته اول رقابتها با یک بازی روان و تاکتیکی مقابل  استقلال جنوب وحدتیه به یک پیروزی پر گل دست یافته بودند با روحیه بسیار بالا برای انجام بازی دوم خود به شهر شبانکاره سفر کردند تا بتوانند روند پیروزی خود در لیگ زیر گروه دشتستان را ادامه دهند، اما در عین ناباوری به سد محکمی بنام آزادی برخورد کردند و با نمایش یک بازی نسبتآ ضعیف و بدون برنامه نتیجه را 2 بر صفر به حریف باتجربه خود واگذار کردند تا کار صعود قهرمان لیگ فوتبال سعدآباد به هفته پایانی کشیده شود.
اصغر حسین زاده در پایان این دیدار در خصوص شکست دو بر صفر تیمش گفت: شکست و پیروزی در فوتبال وجود دارد اما قبول شکست بسیار سخت است. ما نمی خواستیم نتیجه این بازی را به حریف واگذار کنیم اما این نتیجه ای است که باید آن را بپذیریم. این باخت علتی خواهد شد که برای صعود به مرحله بعد رقابتها در  هفته پیش رو بهتر بازی کنیم.

حسین زاده فاصله کم بازی اول و دوم این تیم که منجر به خستگی بازیکنانش شده بود و همچنین قضاوت ضعیف بازی را در باخت 2 بر صفر تیمش تاثیر گذار دانست .

 
نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

تازه ترین اخبار

پربیننده ترین