طراحی سایت
تاريخ انتشار: 16 شهريور 1398 - 06:28

بعد از انتشار مطلبی در سایت نظرآقا با عنوان «امتیاز زمین چمن مصنوعی نظرآقا سرگردان در دستان دهیار» روابط عمومی دهیاری روستای نظرآقا با ارسال متن زیر به این مطلب پاسخ داده که از نظر خوانندگان می‌گذرد؛

بعد از انتشار مطلبی در سایت نظرآقا با عنوان «امتیاز زمین چمن مصنوعی نظرآقا سرگردان در دستان دهیار» روابط عمومی دهیاری روستای نظرآقا با ارسال متن زیر به این مطلب پاسخ داده که از نظر خوانندگان می‌گذرد؛

 

بسمه تعالي

باسلام، ادب واحترام و تسلیت و تعزیت فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران با وفای آن حضرت.

پیرو مطالب مطرح شده در سایت خبری تحلیلی نظرآقا پیرامون احداث زمین چمن مصنوعی در روستا، بدینوسیله نکات ذیل را به استحضار می‌رساند :

*- موضوع احداث چمن مصنوعی یکی از درخواست‌های مکرر شورای اسلامی و دهیاری در دو سال اخیر در حوزه تربیت بدنی بوده و بعنوان یکی از نیازهای روستا پیگیری شده است.

*- پس از اعلام موافقت اداره ورزش و جوانان شهرستان مبنی بر تامین چمن آن، اعلام شد زمین موردنياز آن ١٥٠٠متر مربع بود تعیین و پس از تاییداداره مذکور امور زیربنایی، فنس، آب، برق و امور ساختمانی مورد نیاز بر اساس نقشه از طرف دهیاری انجام و سپس فقط چمن آن توسط پیمانکار اداره ورزش و جوانان انجام گیرد.

*- چند فقره زمین (از قبیل : زمین محوطه بیرونی سالن ورزشی، زمین روبروی مدرسه شهید مدرس و نیز یک قطعه زمین در نزدیکی مدرسه شهید رزمجو) به کارشناس اداره ورزش و جوانان پیشنهاد که لازم به ذكراست زمین‌های کنار سالن ورزشي ،در قسمت شماره یک ۴۵×۳۰ و در قسمت شمالی سالن ابعاد۶۱×۱۶ است، که با ابعاد مورد نظر اداره ورزش و جوانان (٣٠*٥٠)مغایرت دارد,در  بعد آیا فضای جلوی سالن ورزشی که جهت پارکینگ است گرفته شود، حتی درب ورودی آن و .... برای اهالی قابل قبول است که با در نظر گرفتن این جزئیات کارشناس محترم اداره ورزش و جوانان تایید نکردند.درذيل نيز مستندات نقشه طرح هادي ونامه ورزش جوانان جهت استحضار اهالي اورده شده .

زمین روبروی مدرسه شهید مدرس بدلیل کنار جاده اصلی و مسائل ترافیکی مورد موافقت اولیه ایشان قرار نگرفت و زمین نزدیکی مدرسه شهید رزمجو را پذیرفت، لیکن بدلیل عدم موافقت نهایی مالکان زمین و مطالبه وجه آن ، اختصاص آن میسر نگردید.

( البته با پیگیری‌های مستمر زمین لازم مشخص و سریعا فعالیت‌های انجام می‌گردد.) 

*- پس مجددا یادآوری می نماید که آنچه اداره ورزش بعهده گرفته فقط و فقط  نصب چمن بوده، و همه امور دیگر چون بعهده دهیاری گذاشته شده مستلزم وقت و اعتبار لازم بوده  است  که اگر فقط تامین زمین بود که کار  مشکلی نبود.

*- با وجود همه اینها، شورای اسلامی و دهیاری پیگیر جدی طرح مذکور بوده و بر اجرای هرچه سریعتر آن تاکید داشته و  و اجرایی خواهد شد.

*- پس با توجه به توضیحات داده شده و گرچه این طرح قبلا کامل توسط اداره مربوطه انجام می شده و در بودجه سالانه دهیاری دیده نشده اما با موافقت شورای اسلامی و دهیاری، کار در حال انجام است و بر خلاف ادعای غیر واقعی ذکر شده در سایت خبری،  در راستای انجام طرح سرگردانی وجود ندارد. و اخبار باید صادقانه و واقع بینانه تهیه و انتشار یابد.    

*- بااين تفاصيل قضاوت دراين رابطه را برعهده مردم شريف مي گذارم. 

 

           باتشكر

سيدمحمود موسوي نژاد

     دهيار نظراقا

٩٨/٦/١١


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

تازه ترین اخبار

پربیننده ترین