طراحی سایت
تاريخ انتشار: 04 شهريور 1398 - 08:20

اعضای شورای اسلامی نظرآقا در جلسه غیرعلنی که کش و قوسهای فراوانی مابین سه عضو صاحب قدرت دو سال گذشته رخ داد عصر روز پنجشنبه 31 مردادماه با حضور تمام اعضاء، انتخابات هیات رئیسه شورا در سال سوم انجام شد که بر اساس آن سهم ائتلافیون در این دوره از انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی بیش از سایرین بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نظرآقا، در جریان انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی روستای نظرآقا ترکیب هیأت رئیسه نسبت به دو سال گذشته تنها یک تغییر داشت و آن هم حذف فیض الله خوش طینت از سمت منشی بود.

اعضای شورای اسلامی نظرآقا در جلسه غیرعلنی که کش و قوسهای فراوانی مابین سه عضو صاحب قدرت دو سال گذشته رخ داد عصر روز پنجشنبه 31 مردادماه با حضور تمام اعضاء، انتخابات هیات رئیسه شورا در سال سوم انجام شد که بر اساس آن سهم ائتلافیون در این دوره از انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی بیش از سایرین بود.

ائتلاف در بین احزاب و تشکلهای سیاسی شهرهای بزرگ امری است عادی که انتخابات شورای اسلامی نظرآقا نیز از این موضوع مستثنی نیست و نمیتوان سیاسی کاری در آن را کتمان کرد.

ایرج نظری رئیس کنونی شورای نظرآقا در انتخابات دوره پنجم شورای اسلامی روستای نظرآقا با کمک و با ائتلاف با آقایان: خداخواست بنویی؛ فیض الله خوش طینت و محمدحسین شهریاری به عنوان نفر چهارم بالاتر از محمد حسین عبدالهی و پایین تر از شاپور رزمجو، خداخواست بنویی و فیض الله خوش طینت وارد شورای نظرآقا شد و به واسطه موفقیت ائتلاف دو همراه خود که اکثریت کرسی های شورای اسلامی روستای نظرآقا را تصاحب کرده بودند در اولین سال این دوره بر صندلی ریاست شورای نظرآقا تکیه زد.

رئیس سابق آموزش و پرورش منطقه سعدآباد در دولت احمدی نژاد در سال دوم این دوره هم با رای اعضای ائتلاف، رقبای خود را پس زد و مجددا بعنوان رئیس شورای اسلامی روستای نظرآقا به بخشداری معرفی شد. وی که در این دو سال ریاستش نتوانسته به خوبی بر امورات مالی دهیاری نظرآقا نظارت داشته باشد و به خیلی از وعده هایش جامه عمل نپوشانده در سال سوم نیز کاندیدای ریاست شورا شد. اما این بار با این تفاوت که فیض الله خوش طینت یکی از حامیان و دوستان وی در دو سال گذشته خواهان کرسی ریاست شورای نظرآقا شد. خوش طینت که در دو سال گذشته دوره پنجم شورای نظرآقا سمت منشی شورا را در اختیار داشت اینبار به رقیبی جدی برای ایرج نظری مبدل شد و خواهان ریاست شورای اسلامی نظرآقا شد. خواسته ای که چه برای او و چه دیگر اعضای محترم شورای نظرآقا کاملا به حق و بجا است.

دکتر خوش طینت که با وعده های فراوانی وارد عرصه انتخابات 96 شده بود در سال سوم دوره پنجم شورا قصد داشت وعده هایش (بخصوص امورات بهداشتی و حوزه تخصصی وی) را که تا امروز به سرانجام نرسیده با پذیرفتن سمت ریاست شورا این وعده‌های بجا مانده را عملی نماید.

وی که این نیاز و توان را در خود میدید و دوست داشت انگیزه جوانی اش را بر شورا با ریاست ایرج نظری همیشه راکد تزریق نماید تا شاید تحولی در دهیاری و امورات راکد دهیار نظرآقا ایجاد نماید که اینبار با سدی بزرگی بنام ایرج نظری مواجه شد که دوست نداشت قدرت ریاست را در سال سوم نیز از دست بدهد.

خوش طینت که قبل از ورود به انتخابات یکی از یاران ایرج نظری بود و در سالهای اول و دوم نیز بطور قاطع و آشکار از نظری حمایت کرده بود انتظار داشت سه عضو ائتلافشان که ایرج نظری و خداخواست بنویی بودند از وی حمایت کنند که اینگونه نشد و خوش طینت علاوه بر رئیس نشدن؛ سمت منشی را نیز از دست داد تا بدین طریق شکاف عمیقی بین نظری؛ بنویی و خوش طینت ایجاد شود. اختلافی که رئیس شورای نظرآقا سعی بر مخفی نگه داشتن آن دارد.

پایان انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی روستای نظرآقا بدین طریق شد:

ایرج نظری _ رئیس شورا

خداخواست بنویی _ نائب رئیس

محمدحسین عبدالهی _ منشی

فیض الله خوش طینت _ عضو

شاپور رزمجو _ عضو

***


نظرات کاربران
خوش طینت برو فکر اینکه برکنار میشی باش نه ریاست بر شورای روستای نظرآقا
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

تازه ترین اخبار

پربیننده ترین