طراحی سایت
تاريخ انتشار: 19 مرداد 1398 - 22:50

محمد باقر سعادت عصر شنبه 19 مرداد ماه در آیین تجلیل از اصحاب رسانه در محل فرمانداری دشتستان اظهار داشت: همه ایام و روز های سال مرتبط و متعلق به خبرنگار است و خبرنگاران و اصحاب رسانه رسالت و مأموریت هدایت بشر را بعد از پیامبران و ائمه اطهار(ع) بر عهده دارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نظرآقا، محمد باقر سعادت عصر شنبه 19 مرداد ماه در آیین تجلیل از اصحاب رسانه در محل فرمانداری دشتستان اظهار داشت: همه ایام و روز های سال مرتبط و متعلق به خبرنگار است و خبرنگاران و اصحاب رسانه رسالت و مأموریت هدایت بشر را بعد از پیامبران و ائمه اطهار(ع) بر عهده دارند.

وی ضمن تبریک شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار گفت: نقد کردن در دستور کار خبرنگاران است، اما نقد بایستی منصفانه باشد و لازم نیست در نقد سلایق سیاسی به کار برده شود. سعادت تصریح نمود: آنچه که پیوسته شما را وادار میکند تا قلم بزنید عشق و علاقه به این حرفه است. خبرنگاران و اهالی رسانه عصای دست مردم محسوب می شوند.

محمد باقر سعادت با بیان اینکه اولین قدم وی به عنوان نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی؛ اخذ حکم تخریب بیمارستان 17 شهریور و پیگیری بازسازی این بیمارستان بوده است خبر داد: مبلغ ٨٨میلیارد ریال برای بازسازی این بیمارستان اختصاص داده شده و کار بازسازی آن در سه مرحله A,B,C به طور هم زمان آغاز گردیده است.

نماینده دشتستان در ادامه به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده خود در این مدت پرداخت.

در پایان این نشست و آیین از اصحاب رسانه و خبرنگاران تقدیری نیز به عمل آمدعکس: علی رزمجو

***


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

تازه ترین اخبار

پربیننده ترین