طراحی سایت
تاريخ انتشار: 19 مرداد 1398 - 11:55

مهدی مشایخی بخشدار سعدآباد در این مراسم با اشاره به نقش خبرنگاران و همکاری آنها در عمران منطقه با مشارکت شهروندان،  افزود: خبرنگاران منعکس کننده مسائل، مشکلات و پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند و بیان دقیق مسائل به مدیران اجرایی در حل مشکلات منطقه کمک می‌کند.

نظرآقا _ آیین تجلیل از خبرنگاران بخش سعدآباد به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار در بخشداری برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نظرآقا، مهدی مشایخی بخشدار سعدآباد در این مراسم با اشاره به نقش خبرنگاران و همکاری آنها در عمران منطقه با مشارکت شهروندان،  افزود: خبرنگاران منعکس کننده مسائل، مشکلات و پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند و بیان دقیق مسائل به مدیران اجرایی در حل مشکلات منطقه کمک می‌کند.
وی در جمع خبرنگاران این بخش بیان داشت: از آنجا که در دین مبین اسلام از قلم بدستان صادق یاد شده است، خبرنگاران ما نیز می بایست قلم صداقت بدست گرفته و واقعیت های جامعه را به مسئولان انعکاس دهند و از نشر شایعات پرهیز نمایند.
مشایخی تصریح کرد: اکنون که در شرایط تحریمهای ظالمانه امریکا و متحدانش علیه جمهوری اسلامی ایران به سر می بریم وظیفه خبرنگاران ایجاد امید در بین مردم است.
بخشدار سعدآباد افزود: دولت امریکا سخت در اشتباه است و نمی تواند حتی با تحریمهای بیشتر نیز بین مردم و مسئولان کشور ما با اختلاف ایجاد کند.
وی گفت: مردم فهیم کشور ما به نظام و انقلاب پایبند هستند از این روزها سخت تر را نیز تجربه کرده اند و با صبر خود و حمایت از مسئولان و تبعیت از رهنمودهای مقام معظم رهبری از بحرانهای بزرگ به سلامت بیرون آمده اند.
بخشدار سعدآباد در پایان ضمن تبریک روز خبرنگار به جمع حاضر، از یک دهه فعالیت پایگاه خبری نظرآقا تقدیر و تشکر نمود.عکس: علی رزمجو ، بحرانی ، منصوریان

***


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

تازه ترین اخبار

پربیننده ترین