طراحی سایت
تاريخ انتشار: 15 خرداد 1398 - 02:13

بسته های سبد عيدانه در بين مددجويان روستای نظرآقا شامل: برنج ایرانی ، روغن ، رب گوجه فرنگی، ماكارونی، سویا، تخم مرغ، نان، مواد شوینده و ... در شب عید سعید فطر در بین نیازمندان این روستا توزیع گردید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نظرآقا، بسته های سبد عيدانه در بين مددجويان روستای نظرآقا شامل: برنج ایرانی ، روغن ، رب گوجه فرنگی، ماكارونی، سویا، تخم مرغ، نان، مواد شوینده و ... در شب عید سعید فطر در این روستا توزیع گردید.
بهرام رزمجو مسئول مؤسسه خیریه سیدالشهداء روستای نظرآقا در گفت‌وگو با خبرنگار نظرآقا اظهار داشت: توزيع اين بسته های كالايی با صرف یک میلیون تومان اعتبار و به همت و مساعدت افراد خیر و نیکوکار عضو مؤسسه خیریه سیدالشهداء انجام شده است.
رزمجو با بیان اینکه این دوره سومین مرحله از توزیع بسته‌های حمایتی بین نیازمندان در سال جدید است، تصریح کرد: این مؤسسه از سال 1395 با همکاری و مشارکت نیکوکاران نظرآقایی کار خود را آغاز کرده است و اکنون بیش از 70 عضو ثابت و فصلی دارد که با پرداخت مبالغی به صورت مستمری ماهانه از خیریه سیدالشهداء حمایت می کنند.
مدیر خیریه سیدالشهداء نظرآقا در پایان گفت: افراد خیّر و نیکوکار برای ارایه کمک های خود به این مؤسسه می توانند با شمارهای 09176281175 یا 09376533168 تماس حاصل نمایند.


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

تازه ترین اخبار

پربیننده ترین