کد خبر: 194 ، سرويس: فرهنگی
تاريخ انتشار: 14 خرداد 1398 - 06:57
مراسم بزرگداشت سی امین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در نظرآقا برگزار شد + تصاویر

مراسم بزرگداشت سی‌امین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) با حضور آحاد مردم و مسئولان محلی در مسجد امام خمینی (ره) این روستا برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نظرآقا، مراسم بزرگداشت سی‌امین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) با حضور آحاد مردم نظرآقا و مسئولان محلی در مسجد امام خمینی (ره) این روستا برگزار شد.
حجت السلام حاج شیخ حسین رزمجو سخنران این مراسم اظهار داشت: امام خمینی (ره)  از آنجایی که همیشه به فکر نجات و سربلندی مستضعفان جهان بود، انقلاب اسلامی ایران را انقلاب مستضعفان و نامگذاری کرد که دفاع از ملت فلسطین از گذشته تاکنون و همچنین امروز دفاع از دیگر ملت های مظلوم جهان همچون سوریه و یمن نشان دهنده این موضوع است که این راه همچنان ادامه دارد.
حجت الاسلام رزمجو همچنین با اشاره به سالروز قیام 15 خرداد گفت: حضور همه قشرهای مردم در مبارزه و پیروی از مبانی دین اسلام از جمله ویژگی های این قیام است که سبب شد قیام 15 خرداد تأثیرات عمیقی بر ساختار سیاسی و اجتماعی ایران داشته باشد.
رزمجو تصریح کرد: رهبری های هوشمندانه مقام معظم رهبری بعد از امام راحل آنچنان راه امام (ره) را دنبال کرده است که با قاطعیت اجازه نداده دشمنان اسلام شکافی در کشور ایجاد کنند و ما امروز با سربلندی در کشور عزیزمان ایران در امنیت کامل زندگی می کنیم.




















عکس: علی رزمجو

***

لينک خبر:
http://www.nazaragha.ir/fa/posts/194