طراحی سایت
تاريخ انتشار: 05 خرداد 1398 - 13:11

اینجانب در پایان مأموریتم در روستای نظرآقا بر خود وظیفه می‌دانم از مردم شریف و نجیب این دیار حلالیت طلبیده و مراتب تقدیر و تشکر خود را از محبت‌های این مردم عزیز و همچنین خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، روحانیت گرامی، مسئولان دستگاه قضایی و پیشکسوتان گرامی که بی‌دریغ بنده را در طول دوران مسئولیتم به‌صورت شبانه‌روزی یاری نمودند، صمیمانه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نظرآقا، ستواندوم حسین غلامپور با صدور پیامی ضمن قدردانی از مردم و مسئولین روستای نظرآقا، از همگان طلب حلالیت نمود.

متن پیام فرمانده سابق پاسگاه انتظامی نظرآقا به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

خدا را شاکر و سپاسگزارم و جبههٔ خشوع بر درگاه الهی می‌سایم که توفیق خدمت در فضای معطر از خون شهیدان را به این بندهٔ ناچیز عنایت کرد.
روستای نظرآقا نماد ولایتمداری، ایثار، فداکاری، مقاومت و مهد مردم شهیدپروری است که تقدیم 11 لاله خونین به انقلاب اسلامی نشانه غیرت، عزت، سربلندی و ولایتمداری آن است.
این‌جانب خدا را شاکرم که دو سال از بهترین دوران مسئولیت خویش را در خدمت مردم عزیز و قدرشناس روستای نظرآقا بوده‌ام؛ زیرا مسئولیت این‌جانب در پاسگاه انتظامی روستای نظرآقا علاوه بر تجربه‌اندوزی به‌ مثابه دانشگاهی بود که خلوص عمل، صفا، صدق، محبت و عشق را از اساتید این دانشگاه که همانا مردم شریف این روستای باصفا بودند فراگرفتم.

اینجانب در پایان مأموریتم در روستای نظرآقا بر خود وظیفه می‌دانم از مردم شریف و نجیب این دیار حلالیت طلبیده و مراتب تقدیر و تشکر خود را از محبت‌های این مردم عزیز و همچنین خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، روحانیت گرامی، مسئولان دستگاه قضایی (شورای حل اختلاف) و پیشکسوتان گرامی که بی‌دریغ بنده را در طول دوران مسئولیتم به‌صورت شبانه‌روزی یاری نمودند، صمیمانه اعلام دارم.
همچنین مراتب تشکر و قدردانی ویژهٔ خود را از بسیجیان ولایتمدار و همیشه درصحنه نظرآقا، همکاران عزیز نظامی و انتظامی، اصحاب محترم رسانه، اعضای محترم شورای اسلامی، دهیار محترم، مسئولان و کارکنان ادارات ابراز می‌نمایم.
باید گفت چنانچه توفیقات و خدماتی داشته‌ام، آن را مدیون همکاری و مساعدت‌های این عزیزان می‌دانم و اگر هم احیاناً رفتار و یا گفتاری از من مشاهده گردیده که موجبات تکدر خاطر عزیزی را فراهم نموده طلب حلالیت دارم و امیدوارم قصور و کوتاهی‌های این برادر کوچکتان را مورد عفو و بخشش خویش قرار دهید.
حقیر در هر مسئولیت دیگری نیز خود را خادم مردم شریف نظرآقا می‌دانم و دست تک‌تک آن‌ها را به گرمی می‌فشارم.
حسین غلامپور فرمانده سابق پاسگاه انتظامی نظرآقا


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

تازه ترین اخبار

پربیننده ترین