طراحی سایت
تاريخ انتشار: 18 ارديبهشت 1398 - 17:37

مؤسسه خیریه سیدالشهداء روستای نظرآقا روز سه شنبه 17 اردیبهشت ماه در اولین روز از ماه مبارک رمضان بسته های مواد غذایی که با کمک و مساعدت خیرین عضو این مؤسسه جمع آوری گردیده است را بین نیازمندان و محرومان نظرآقا توزیع کرد

نظرآقا _ همزمان با آغاز ماه ضیافت الهی، بسته های مواد غذایی ویژه ماه مبارک رمضان در بین ایتام، زنان بی سرپرست و خانواده های نیازمند روستای نظرآقا توزیع شد
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نظرآقا، مؤسسه خیریه سیدالشهداء روستای نظرآقا روز سه شنبه 17 اردیبهشت ماه در اولین روز از ماه مبارک رمضان بسته های مواد غذایی که با کمک و مساعدت خیرین عضو این مؤسسه جمع آوری گردیده است را بین نیازمندان و محرومان نظرآقا توزیع کرد.
بهرام رزمجو مسئول مؤسسه خیریه سیدالشهداء روستای نظرآقا  در گفت‌وگو با خبرنگار نظرآقا اظهار داشت: با توجه به اینکه کمک به نیازمندان و مستمندان بهترین درس در ماه مبارک رمضان بوده در همین راستا همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان بسته های مواد غذایی را در بین نیازمندان این روستا توزیع گردید.
وی افزود: طبق بررسی های انجام شده پس از شناسایی نیازمندان و مستمندان این روستا،  بسته‌های حمایتی مواد غذایی ویژه ماه مبارک رمضان در بین خانواده های محترم این عزیزان توزیع شده است.
مدیر خیریه سیدالشهداء نظرآقا ادامه داد: این بسته‌های آذوقه که شامل: روغن، قند، رشته محلی، انواع کنسرو، شکر، ماکارونی، رب گوچه فرنگی، تخم مرغ، سویا، نان، مرغ، برنج، صابون و مایع ظرفشویی و ... با کمک و مساعدت افراد خیر و نیکوکار که عضو همین مؤسسه هستند جمع‌آوری شده و توسط خیریه سیدالشهداء به نیازمندان اهداء شد.
رزمجو با بیان اینکه این دوره دومین مرحله از توزیع بسته‌های غذایی بین نیازمندان در سال جدید است، تصریح کرد: این مؤسسه از سال 1395 با همکاری و مشارکت نیکوکاران نظرآقایی کار خود را آغاز کرده است و اکنون بیش از 70 عضو ثابت و فصلی دارد که با پرداخت مبالغی به صورت مستمری ماهانه از خیریه سیدالشهداء حمایت می کنند.
مدیر خیریه سیدالشهداء نظرآقا در پایان گفت: افراد خیّر و نیکوکار برای ارایه کمک های خود به این مؤسسه می توانند با شمارهای 09176281175 یا 09376533168 تماس حاصل نمایند.
نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

تازه ترین اخبار

پربیننده ترین