طراحی سایت
تاريخ انتشار: 15 ارديبهشت 1398 - 00:02
روستای نظرآقا

به مناسبت گرامیداشت مقام معلم، همایش بزرگ فرهنگیان نظرآقا با حضور کلیه فرهنگیان شاغل و بازنشسته این روستا در خانه قرآن مرکز دهستان زیراه

نظرآقا _ همایش بزرگداشت روز معلم و تقدیر از فرهنگیان شاغل و پیشکسوت نظرآقا برگزار شد
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نظرآقا، به مناسبت گرامیداشت مقام معلم، همایش بزرگ فرهنگیان نظرآقا با حضور کلیه فرهنگیان شاغل و بازنشسته این روستا در خانه قرآن مرکز دهستان زیراه برگزار شد.
در این همایش بزرگ از تمامی معلمان و فرهنگیان روستای نظرآقا با اهداء لوح سپاس تجلیل به عمل آمد.


عکس: محمد نامی

***


نظرات کاربران
سلام

تکریمِ معلّم ؛ تکریمِ دانایی است. تکریمِ فرهیختگی است.سپاسِ قادرِ لایزالی است که در محکم کتابِ خویش ، اشرف مخلوقات آدم -پیامبر رحمت و برکت- را فرمودند : " و یُزکّیهم و یُعلّمهم الکتاب و الحکمه".
کرامت معلم ، کرامت دانش است و پژوهش که به قولِ فردوسیِ خردمند" زدانش به اندر جهان هیچ نیست " و اشاعه ی کلامِ مطنطنِ سخن دانِ قبادیان بلخ است که " درخت تو گر بار دانش بگیرد/ به زیر آوری چرخ نیلوفری را"
کرامت معلم ، صحّه گذاشتن بر این گفتار نیک مصطفایِ عالمِ امکان است که " دانش اگر در ثریا باشد مردانی از پارس بر آن دست خواهند یافت."
به خود می بالیم در سرزمینی زیست می کنیم
که دل مشغولی های بزرگانش مقوله ی فرهیختگی و فرهنگی است. به حکم ادب و احترام و ایضاً سرمشق قرار دادن این کلام ِ شریف که " مَن لم یشکر المخلوقَ لم یشکر الخالق" تشکر می کنم از بزرگانِ دست اندرکارِ مراسم تجلیل از فرهنگیان دیار مهربانی-نظرآقا- به خصوص ، ریاست بزرگوار شورای اسلامی ؛ استاد " نظری" -بزرگِ تعلیم و تربیتِ روستا ، معاونت محترم بخش سعدآباد جناب "رزمجو" ، اعضای محترم شورا ( اساتید بزرگوار جناب بنویی ، عبدالهی و دکتر خوش طینت)، دهیار جوان و پر تلاش ، کارکنان دهیاری و تمامی بزرگانی که برای این برنامه ی زیبا ، بی نظیر و همه چیز تمام ، متقبّل رنج و زحمت شدید.خداوند همه ی شما را در ظلِّ توجهات خویش ، سلامت بدارد.

اردیبهشت ۹۸
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

تازه ترین اخبار

پربیننده ترین