طراحی سایت
تاريخ انتشار: 10 ارديبهشت 1398 - 21:37
منطقه سعدآباد

به مناسبت گرامیداشت سالروز تشکیل شورای اسلامی, مراسمی جهت تجلیل و قدردانی از زحمات اعضای محترم شوراهای اسلامی بخش سعدآباد

نظرآقا _ آیین تجلیل از شوراهای اسلامی روستاهای بخش سعدآباد به مناسب روز ملی شوراها برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نظرآقا، به مناسبت گرامیداشت سالروز تشکیل شورای اسلامی, مراسمی جهت تجلیل و قدردانی از زحمات اعضای محترم شوراهای اسلامی بخش سعدآباد با حضور مسئولین در سالن همایش اجتماعات خانه قرآن نظرآقا برگزار شد.

مجتبی هوشمند رئیس شورای اسلامی بخش سعدآباد در این مراسم ضمن خیر مقدم و عرض تبریک به مناسبت روز شورا بیان داشت: روز ملی شورا بهانه ای شد تا از تلاشهای همکاران خوبم در روستاهای این بخش تقدیر نمائیم.

رئیس شورای اسلامی نظرآقا نیز در این مراسم گفت: بحث شورا و مشورت یک بحث اساسی و ضروی است که از آن در قرآن کریم به نیکی یاد شده است. ایرج نظری ضمن تاکید بر تعامل بین شورا و دهیاری هر روستا، روابط صمیمانه اعضای شوراها را خواستار شد.

مشایخی بخشدار جدید سعدآباد در این آئین پس از خیرمقدم به حاضرین و تبریک به مناسبت نهم اردیبهشت ماه، از حجت السلام حاج شیخ حسین رزمجو جهت حضور در مراس تشکر ویژه کرد و از ایشان بعنوان یکی از مفاخر قدیمی بخش کهن سعدآباد یاد کرد.

بخشدار سعدآباد گفت: در تقویم جمهوری اسلامی اردیبهشت ماه پر است از مناسبتهای مهم که یکی از بزرگترین آنها روز نهم اردیبهشت ماه  روز ملی شورا است.

ایشان شورا را مظهر دمکراسی در کشور نامید و گفت: همه کسانی که در شورای شهر و روستا حضور دارند افرادی هستند پرتلاش که بدون هیچگونه چشم داشتی در حال ارتقاع سطح زندگی مردم و پیشرفت شهر و روستای خود می باشند.

مهدی مشایخی در بخش پایانی سخنانش گفت: مردم ما هر موقع در کنار هم قرار گرفته اند غیرممکن را ممکن ساخته اند.

حجت السلام حاج شیخ احمد رزمجو مشاور سیاسی استاندار بوشهر نیز در این مراسم ضمن تبریک روز خلیج فارس نهم اردیبهشت و روز شورا را گرامی داشت و این روز را به تمامی شوراهای حاضر در مراسم تبریک و تهنیت گفت.

حجت السلام رزمجو افزود: روز شورا بهانه ای برای تقدیر و تشکر از منتخبین مردم است که از بین خود مردم استخراج شده اند.

مشاور سیاسی استاندار در بخش دیگر سخنان خود بار دیگر از حادثه خیز بودن محور تل سرکوه به برازجان یاد کرد و از مشایخی بخشدار سعدآباد خواست تا با کمک اعضای شورای روستاهای منطقه این محور پرتردد را سامان بخشند.

رزمجو در پایان ضمن ارائه پیشنهاد به مشایخی افزود: تمعیداتی را در نظر بگیرید تا بین شورای روستاهای منطقه رقابتی سالم ایجاد شود برای ارتقاع سطح زندگی مردم و پیشرقت بخش قدیمی سعدآباد.

حجت السلام کشاورز بارگاهی امام جمعه سعدآباد آخرین سخنران مراسم بود که با بیان تبریک روز شورا آیاتی از قرآن کریم را در خصوص شور و مشورت برای جمع شورائیان قرائت نمودند.

در پایان نیز از تمامی اعضای شورای روستاهای منطقه سعدآباد با اهداء یک جلد کلام الله تقدیر بعمل آمدعکس: علی رزمجو

***

 


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

تازه ترین اخبار

پربیننده ترین