طراحی سایت
تاريخ انتشار: 25 مهر 1397 - 23:48
دادستان عمومی و انقلاب دشتستان

دادستان عمومی و انقلاب دشتستان از برخورد قاطع دستگاه قضایی با دارندگان سلاح و مهمات غیرمجاز خبر داد 

نظرآقا _ به دارندگان سلاح غیرمجاز هشدار می دهیم دیر یا زود شناسایی و در چنگال قانون گرفتار خواهید شد.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نظرآقا؛ دادستان عمومی و انقلاب دشتستان از برخورد قاطع دستگاه قضایی با دارندگان سلاح و مهمات غیرمجاز خبر داد و اعلام کرد چنین افرادی دیر یا زود شناسایی و در چنگال قانون گرفتار خواهند شد.

یاسر حیدری در نشستی با فرماندهی و مسئولین انتظامی شهرستان گفت : دستگاه قضایی با هر اقدامی که احساس امنیت و نظم عمومی را در سطح جامعه مخدوش نماید برخورد خواهد کرد.

وی افزود در این راستا با اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته و همکاری دستگاه های امنیتی هویت دارندگان سلاح و مهمات غیرمجاز به طور کامل شناسایی گردیده و بزودی اقدامات لازم جهت دستگیری و کشف سلاح آنان انجام خواهد شد لذا به چنین افرادی توصیه می شود که در سریعترین زمان ممکن نسبت به تحویل سلاح خود به مراجع ذیربط اقدام تا از ارفاق ها و معافیت های قانونی لازم بهره مند شوند ، در غیر این صورت حداکثر مجازات در انتظار آنها خواهد بود.

حیدری اظهار داشت متاسفانه برخی افراد نیز صلاحیت استفاده از سلاح مجاز شکاری را نداشته و در مواردی در جشن ها و مراسمات عزا و شادی با تیراندازی نظم عمومی را مختل و در مواردی این تیراندازی منجر به ضرب و جرح و قتل افراد صغیر نیز گردیده به طور قطع و با قاطعیت و بدون اغماض با چنین افرادی که اینگونه رسوم غلط را گسترش می دهند برخورد خواهیم کرد و ضمن مجازات ، مجوز سلاح آنها ابطال و اسلحه به نفع دولت ضبط خواهد شد.

انشاءالله با همکاری مردم شریف شهرستان دشتستان این رسوم غلط کم کم به فراموشی سپرده شود و شاهد امنیت پایدار در سطح شهرستان باشیم.


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

تازه ترین اخبار

پربیننده ترین