طراحی سایت
تاريخ انتشار: 22 فروردين 1398 - 23:26
شهر برازجان

این روزها که طبیعت روی نامهربانش را به مردم این سرزمین نشان داده و سیلاب به خانمان هموطنانمان زده است، همه دست به دست هم داده‌اند که با مهربانی‌

نظرآقا _ تصاویر زیبای پخت نان برای سیل‌زدگان توسط زنان شهر برازجان
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نظرآقا، این روزها که طبیعت روی نامهربانش را به مردم این سرزمین نشان داده و سیلاب به خانمان هموطنانمان زده است، همه دست به دست هم داده‌اند که با مهربانی‌هایشان مرهمی بر نامهربانی طبیعت باشند.
در این میان مردم استان بوشهر الخصوص دشتستانی ها و برازجانی ها مهربانی‌شان پایانی ندارد و مانند دو سال پیش که ایثارگرانه برای کمک به مردم زلزله‌زده غرب کشور بسیج شدند این بار هم با قلبی بزرگ و مهربان به یاری هم وطنان سیل زده اشان در شمال و جنوب کشور شتافتند.
این روزها هر گوشه ای از شهر برازجان را که نگاه کنی توسط ادارات و نهادها، پایگاهی در جهت جمع آوری کمک های مردمی و ارسال به مناطق سیل زده کشور تشکیل گردیده که کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر برازجان با مدیریت سرکار خانم سیده خدیجه حسینی از جمله آنهاست.
روز گذشته 22 فروردین ماه مصلی نماز جمعه شهر برازجان میزبان بانوانی بود که در حرکتی جهادی و نوع دوستانه اقدام به تهیه و پخت 10000 قرص نان محلی شان برای هم وطنان سیل‌ زده کردند.

 عکس: علی رزمجو

***


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

تازه ترین اخبار

پربیننده ترین