طراحی سایت
تاريخ انتشار: 08 فروردين 1398 - 13:45
روستای جتوط

کربلایی مدینه کهن مادر شهید والامقام محمد محمدزاده از روستای جتوط استان بوشهر پس از سالها درد فراق و دوری دار فانی را وداع گفت و به

نظرآقا _ مادر شهید محمد محمدزاده در روستای جتوط دار فانی را وداع گفت
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نظرآقا، کربلایی مدینه کهن مادر شهید والامقام محمد محمدزاده از روستای جتوط استان بوشهر پس از سالها درد فراق و دوری دار فانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست.
مادر آقایان: مسلم ، یحیی ، حمزه و شهید محمد محمدزاده، امروز پنجشنبه هشتم فروردین ماه 1398 در سن 73 سالگی آسمانی شد.
زندگینامه شهید محمد محمدزاده :
شهید محمد محمد زاده فرزند حاج شیخ مختاردر سال 1346 در خانواده ای روحانی و مذهبی در روستای جتوط  چشم به جهان گشود و با رنج و تعب پدر و خانواده گرامیش بتدریج بزرگ شد و به سن 6 سالگی که رسید در دبستان شهید سعادت جتوط به تحصیل مشغول گردید. پس از گذراندن دوره ابتدایی به تحصیل در مدارس راهنمایی روستای نظر آقا و سعدآباد اشتغال ورزید. در اثنای این 16 ماه در عملیاتهای مکرر شرکت جست تا آنکه سرانجام در 17/3/66 در منطقه عملیاتی مهاباد در خیل عملیات و نبرد با خصم ، جان خویش را در طبق اخلاص گذاشت و تقدیم به پیشگاه ربوبیت نمود.
وصیت نامه شهید محمد محمدزاده :
شهادت مرتبه ای نیست که همه لایق آن باشند، این وصیتنامه را هم که مینگارم احتمال شهادتم بسیار بعید است ولی بهر حال آرزو بر جوان عیب نیست. در زمانیکه همه طاغوتیان و جباران که دستشان به خون مستضعفان آلوده است و کفر و نابودی اسلام بستاند و غصه و نابودی انقلاب خونبار حسینی را در سر دارند من نیز با توجه به مسئولیت شرعیم وظیفه خود دانستم که در این نبرد شرکت نمایم.


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

تازه ترین اخبار

پربیننده ترین