طراحی سایت
تاريخ انتشار: 13 اسفند 1397 - 20:17
روستای تل سرکوه

می‌توانستیم با گل‌های بیشتری این تیم را ببریم و حتی اگر حواشی این بازی اجازه میداد توان شش تایی کردن استقلال را نیز داشتیم

نظرآقا _ کشاورز پیروز داربی روستای تل سرکوه
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نظرآقا، در ادامه بازیهای لیگ برتر فوتبال منطقه سعدآباد و در آخرین و حساس ترین بازی از هفته هفتم این رقابتها تیم فوتبال کشاورز موفق شد در داربی روستای تل سرکوه رقیب دیرینه خود استقلال را با نتیجه قاطع 3 بر یک شکست دهد تا ضمن کسب سه امتیاز ارزشمند این بازی بزرگ به رده چهارم جدول بازیهای لیگ صعود کند.
عمار میهن دوست کاپیتان تیم کشاورز بعد از برتری 3 بر یک تیمش مقابل استقلال این روستا اظهار کرد: می‌توانستیم با گل‌های بیشتری این تیم را ببریم و حتی اگر حواشی این بازی اجازه میداد توان شش تایی کردن استقلال را نیز داشتیم. کاپیتان خوش اخلاق کشاورز گفت: ما با یک بازی خوب و پرگل، سه امتیاز را گرفتیم و با روحیه مضاعف به دیدار دو بازی باقیمانده خواهیم رفت. میهن دوست ضمن امیدواری به پیروزی در دو بازی باقیمانده لیگ گفت: ما هنوز به قهرمان شدن در لیگ امسال امیدوار هستیم و هیچ چیزی به پایان نرسیده و هیچ تیمی نمی تواند مدعی قهرمانی زودهنگام شود، چون فوتبال ورزش لحظه ها و ثانیه هاست و ممکن است هر نتیجه ای در بازیها رقم بخورد و تیمی را از قهرمانی باز دارد.
کاپیتان کشاورز در پایان گفت: باشگاه استقلال تل سرکوه مجموعه کاملا قابل احترامی است، ولی ما ضمن احترام به این باشگاه، تا همیشه در زمین فوتبال رقیب سرسختی برای این تیم خواهیم بود تا با پیروزی در چنین بازی مهمی شادی را به دوستداران کشاورز هدیه کنیم، هوادارانی که جا دارد از همینجا بابت حمایتهایشان، از آنها تشکر و قدردانی نمایم.

گلهای کشاورز در این بازی را امین حسین پور 2 گل (یکی از گلها پنالتی) و مجتبی ریشهر به ثمر رساندند و تک گل استقلال را علی احمدی وارد دروازه کشاورز کرد.

 
نظرات کاربران
برد تیم محبوبم را خدمت بازیکنان و طرفداران کشاورز تبریک میگم .
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

تازه ترین اخبار

پربیننده ترین