طراحی سایت
جستجو:

صدای ضربه‌های هاون تو حیاط پیچیده بود، دی علی هر دفعه دسته‌ی هاون رو محکم‌تر می‌کوبید توی سر حبه‌های سیر. بوی تند سیر اشکش رو درآورده بود،

ارسال شده حدود 19 روز پيش در یادداشت ، بازديد: 114 - نظر (0)

دختران تجلی گرِ جلوه های امید و روشنایی بخش دلهایمان هستند

ارسال شده حدود 23 روز پيش در یادداشت ، بازديد: 108 - نظر (0)

نظرآقا _ امید دریسی:به خرداد ماه که رسیدیم کم‌کم خود را برای نگارشی در پیوند "خرداد و اصلاحات" البته نقادانه آماده می‌کردم که ناگه پدرِ رومینا با داس از راه رسید و سرمشق دخترکان شد

ارسال شده حدود 1 ماه پيش در یادداشت ، بازديد: 153 - نظر (0)

ببین چگونه کوچه‌پس کوچه‌های دیارت، به ماتمت نشسته! پرچمها را بر دوش خیابان‌ها کشیده! خاک‌ها را عطرِ باران مهربانی پاشیده و با شکوفه‌های عشق مقدمت را گلباران کرده.

ارسال شده حدود 1 ماه پيش در یادداشت ، بازديد: 221 - نظر (0)

آقا رحیم دوباره شناسنامه رو گرفت تو دستش و برد بالا.یه نگاهی به من کرد و یه نگاهی به شناسنامه، رو کرد به مامانم و گفت: والله؛ که این شریفه‌ی شما با عکس فریده مو نمی زنه! بیا نگاش کن دوباره! می‌بینی چشم و ابروشون کپی همه؟!

ارسال شده 2 ماه پيش در یادداشت ، بازديد: 192 - نظر (0)

انگارهمین دیروز بود كه با وجود مشکلات بسیار زیاد موفق شدیم وب سایتی را با نام زیبای (نظـــــرآقا سلام ) راه اندازی کنیم.

22 شهریورماه سال 1391 با نیت خدمت به مردم فیهم روستای نظرآقا در امر پوشش خبری مرکز دهستان زیراه اقدام به راه اندازی سایت نظرآقا سلام نمودیم

ارسال شده حدود 1 سال پيش در یادداشت ، بازديد: 945 - نظر (1)

تعزیه سنتی حضرت ابوالفضل العباس(ع) در شهر آبپخش با حضور باشکوه و پرشور مردم برگزار شد. مردم از مناطق مختلف آبپخش خود را به مکان برگزاری تعزیه رساندند و در این مراسم معنوی شرکت کردند.

ارسال شده حدود 1 سال پيش در یادداشت ، بازديد: 752 - نظر (0)

به مناسبت هفته نیروی انتظامی، امام جمعه محترم شهر سعدآباد به همراه اعضای شورای اسلامی نظرآقا، فرمانده حوزه شهید بهشتی سعدآباد، فرمانده بسیج نظرآقا و سایر همراهان به دیدار فرمانده و پرسنل پاسگاه انتظامی روستای نظرآقا رفتند

ارسال شده حدود 1 سال پيش در یادداشت ، بازديد: 770 - نظر (0)

شاپور رزمجو مسئول هیئت تعزیه خوانی سیدالشهداء نظرآقا در پایان ماه محرم؛ ماه سوگواری و اقامه عزای حضرت سیّدالشهداء امام حسین علیه السلام از جمله اجرای مراسم باشکوه تعزیه خوانی در روز عاشورای حسینی با صدور اطلاعیه ای از عموم مردم، عزاداران حسینی و دستگاه های مسئول تقدیر و تشکر کرد.

 

ارسال شده حدود 1 سال پيش در یادداشت ، بازديد: 669 - نظر (0)

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: میزان اقتدار امنیتی در هر جامعه نشان دهنده اقتدار نظام است چرا که در سایه امنیت اجتماعی است که توسعه در ابعاد مختلف به وجود می آید.

ارسال شده حدود 1 سال پيش در یادداشت ، بازديد: 400 - نظر (0)

این پایگاه خبری با هدف انتشار اخبار استان بوشهر از مهرماه فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است. این پایگاه خبری با هدف انتشار اخبار استان بوشهر از مهرماه فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است. این پایگاه خبری با هدف انتشار اخبار استان بوشهر از مهرماه فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است.

ارسال شده حدود 1 سال پيش در یادداشت ، بازديد: 772 - نظر (3)
صفحات: 1

تازه ترین اخبار

پربیننده ترین